HAKKIMIZDA
İnanç Dış Ticaret Hizmetleri Grubu olarak 1984ten itibaren gümrükleme alanında iş hayatına başlangıç yaptıktan sonra Kara, Hava, Deniz Departmanlarını da bünyesine alarak siz müşterilerine sunduğu hizmeti başarıyla günümüze getirmiştir.
“Kombine Hizmet ” anlayışına her geçen gün biraz daha yaklaşmak ve siz müşterilerimize daha kaliteli, daha memnun edici bir hizmet sunabilmek amacıyla İnanç Dış Ticaret Hizmetleri Grubu bünyesinde Deniz Sigorta Aracılık Hizmetleri adı altında yeni bir şirketi iş hayatına kazandırılarak müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.
Uluslar arası ve yurtiçi emtia nakliyatında güçlü filolara sahip ülkemizde, emtia sahiplerinin en büyük endişesi haline gelen nakliye hasarları Sigorta acentemizin yönetiminde GULF SİGORTA  ve  Türkiye’nin en büyük şirketlerinden HDI SİGORTA güvencesi altında olup çeşitli seçeneklerle (Tam Ziya, Geniş Teminat vs…) çeşitli olası riskler (trafik Kazaları, hırsızlık, yükleme-boşaltma hasarları, doğal afetler, terör,harp vs…) Nakliyat Emtia Sigorta Poliçesi ile teminat altına alınır.
Bunun yanında İnanç Dış Ticaret Hizmetleri Grubu olarak sadece Nakliyat Emtia sigortaları değil, aynı zamanda Türkiyede yasal olarak yapılmasına müsaade edilen yangın, kaza, mühendislik, sağlık vb.. tüm özel sigorta çeşitleri için, GULF SİGORTA ile Türkiye’nin en büyük şirketlerinden  HDI SİGORTA ile çalışarak siz müşterilerimizin tüm özel sigorta ihtiyacının karşılanması hedeflenmektedir. Bu noktadaki temel amacımız müşteri memnuniyetidir.
Sigorta Hizmetinin İNANÇ bünyesinde verilmesindeki temel neden müşterilerimizin gereksinim duyduğu bu zorunlu aynı zamanda gerekli hizmeti hem daha hızlı, hem de daha ekonomik olarak almalarını sağlamaktır. Bu sayede hizmetimizden yararlanan müşterilerimiz, mallarının sigorta edilme sürecinden, olası zararların temin sürecine dek yapılan bütün operasyonların yalnızca gelişme ve sonuçlarından bilgi sahibi olmaktan öte bir şey yapma gereksinimi duymamaktadır.

Deniz Sigorta Aracılık Hizmetleri
Havva Firdevs Külünk Acenteliği

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ